Акредитована Випробувальна лабораторія

Акредитована Випробувальна лабораторія

28.01.2020

Шановні клієнти!
Міцним фундаментом для ваших високих врожаїв є якісний насіннєвий матеріал, адаптований до регіону вирощування, добре підготовлений до посіву та вчасно і правильно посіяний. Без вивчення можливостей вашого насіння неможливо розрахувати норму висіву, що є головним у формуванні здорової та сильної рослини з високими можливостями.
Сучасний ринок пропонує насіння вітчизняних та зарубіжних виробників. Перевірка насіннєвого матеріалу ще до його придбання є своєрідним «страхуванням» проти закупівлі неякісного матеріалу.
Акредитована Випробувальна лабораторія «ТД «СЕМАГРО ПЛЮС» пропонує повний перелік кваліфікованих послуг згідно чинних стандартів: ДСТУ 4138 – 2002, ДСТУ 7018:2009, ДСТУ 3657 – 97 та інших, з оцінювання посівних якостей вашого насіннєвого матеріалу.
Оснащення Випробувальної лабораторії сучасним обладнанням дозволяє проводити дослідження на найвищому рівні. Також лабораторія приймає замовлення на випробовування та підбирання оптимальних доз стимуляторів росту і мікроелементів.
В сфері акредитації Випробувальної лабораторії визначення показників якості насіння с.-г. культур, соняшнику, цукрових буряків, овочевих, баштанних, кормових, квітково-декоративних та ефіроолійних культур.
Наші переваги: кваліфікований персонал, доступні ціни, відповідальність, своєчасне виконання замовлень. Завітайте до нас і переконайтесь у наших перевагах!