На всій території України оголошено надзвичайну ситуацію

На всій території України оголошено надзвичайну ситуацію

26.03.2020

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на всій території держави. За таке рішення проголосувала більшість членів уряду, повідомляє кореспондент AgroPortal.ua. Прем`єр-міністр Денис Шмигаль представляючи проект документа зазначив, що НС буде оголошено на 30 днів - до 24 квітня 2020 р. На цей же час будуть продовжені всі карантинні обмеження. Він також зазначив, що терміни карантину можуть бути продовжені.

«Уряд діє за певним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Шмигаль в своєму Telegram-каналі. Додатково до цього рішення Кабмін ухвалив:

 

  • належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов`язковим санітарним оглядом громадян і пропуском тільки після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • залучити до роботи на цих пунктах працівників і технічні засоби МОЗ, Нацполіціі, Нацгвардії, ГСЧС, Госпродпотребслужби;
  • всі приміщення, дороги і тротуари повинні проходити ретельну дезінфекцію;
  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення з залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

 

 

Будьте здорові, бережіть себе та ваших близьких

 

 

+38 (050) 677-53-53