Випробувальна лабораторія

 

 Шановні клієнти Випробувальної лабораторії

ТОВ «ТД «СЕМАГРО ПЛЮС»!
 
Колектив лабораторії щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Ми цінуємо і поважаємо кожного з Вас і бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги та успіхів у роботі!
 
Для зручності нашої співпраці та економії вашого часу рекомендуємо Вам скористатися формами «Заявки на випробування» та «Акту відбору проб». Просимо вас надавати зразки насіння на випробування разом із заповненими формами.
 
Дякуємо за розуміння, з повагою колектив Випробувальної лабораторії.
 
 
 
 
 
 
 
    прайс-лист
 
 
 
Запорукою отримання високих врожаїв є належна якість насіннєвого матеріалу. Багато господарств купують насіння як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, тому можливість перевірки його якості є своєрідним «страхуванням» проти закупівлі неякісного матеріалу.
З метою забезпечення виробників насіння об`єктивними, якісними, оперативними послугами з визначення якості посівного матеріалу, а саме:визначення вмісту основної культури (аналізування чистоти і відходу насіння), домішки насіння інших рослин, маси 1000 насінин, вологості насіння, життєздатності, енергії проростання та схожості насіння, заселеності шкідниками та зараженості хворобами в 2016 році була заснована Випробувальна лабораторія.
Лабораторія оснащена сучасною сертифікованою технікою, що дозволяє проводити дослідження на найвищому рівні. Фахівці лабораторії мають високий рівень освіти та багатый досвід і постійно підвищують свою кваліфікацію.
У 2018 р. Випробувальна лабораторія успішно пройшла первинну акредитацію на відповідність вимогам системи якості міжнародного стандарту ДСТУ ISO/ IEC17025 та у жовтні 2019 року підтвердила свою компетентність на відповідність вимогам нової версії ДСТУ ISO/ IEC17025:2017.
Відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO / IEC 17025:2017 в сфері акредитації лабораторії: визначення показників якості насіння с.-г. культур, соняшника, цукрових буряків, овочевих, баштанних, кормових, квітково-декоративних та ефіро-олійних культур. 

 

 


 

 


 


Телефоны:
(057) 752-51-64
 
(057) 752-51-74
 
(057) 752-51-75
Моб.:
(067) 577-16-09
   
E-mail: agro@semagro.com.ua
   

© semagro.com.ua

© 2001-2016 GK-Studio